‚Äč

Communication and Customer Service (CCSC)

Komunikasi dan Perkhidmatan Pelanggan


Office Phone Number: +673 245 2223 (5 lines)


Norazlee Haji Ramlee

Senior Training Officer

norazlee.ramlee@ipa.gov.bn 

ext. 411


Mohammad Shawal Nor Alifkhan Sharikhan

Training Officer

shawal.sharikhan@ipa.gov.bn

ext. 431


Marhayati Omar

Training Officer

marhayati.omar@ipa.gov.bn

ext. 415


Dayangku Erna Liana Pengiran Haji Suhaili

Assistant Training Officer

erna.suhaili@ipa.gov.bn

ext. 404


Hajah Noor Rashidah Haji Hitam

Clerk

rashidah.hitam@ipa.gov.bn

ext. 430


Nur'umi Sakinah Binti Abdullah Samak

Clerk

sakinah.samak@ipa.gov.bn

ext. 430